+48 95 717 67 15 info@vertina.pl
DE

O NAS

home | o nas

SALON VERTINA

Oferujemy m.in. płytki ceramiczne, kabiny, wanny, szafki, armaturę łazienkową oraz chemię budowalną.

Firma Vertina Ceramica działa na rynku od 2011 roku, ale w branży jesteśmy już od 2006 roku. Wcześniej działaliśmy tylko jako dystrybutor artykułów łazienkowych i płytek ceramicznych, jednak duże zainteresowanie naszymi produktami na rynku lokalnym spowodowało, że postanowiliśmy otworzyć sklep detaliczny.

W naszej ofercie posiadamy dużą kolekcję płytek ceramicznych, kabin prysznicowych, wanien, szafek łazienkowych, armatury łazienkowej oraz chemię budowlaną.
Ze wzglądu na profil naszej działalności jako bezpośredniego importera i dystrybutora większość oferowanych artykułów znajduje sie na stanie magazynowym.

W swojej ofercie posiadamy produkty wielu światowych firm dlatego jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet bardzo wymagających klientów.
Duże stany magazynowe oraz dopracowana logistyka pozwala nam na podejmowanie satysfakcjonującej współpracy z wieloma sklepami łazienkowymi na teranie całego kraju.
Vertina Ceramica - wyjątkowe wzornictwo dla Twojego domu.

JAK PRACUJEMY

Na każdym etapie realizacji projektu jesteśmy do Państwa dyspozycji.

01

PROJEKT
Wykonujemy projekty łazienek, które stanowią prawdziwe inspiracje dla każdego, dla kogo liczy się dobry design, oryginalny styl i nieprzeciętne rozwiązania w nowoczesnym projektowaniu i dekorowaniu wnętrz.

02

WIZUALIZACJA 3D
Wykonujemy profesjonalne wizualizacje architektoniczne wnętrz łazienek 3D. Dzięki wizualizacjom wykonanym w oparciu o wcześniej przygotowany projekt dajemy obraz najbardziej zbliżony do rzeczywistych parametrów oraz aranżacji.

03

WYCENA I SPECYFIKACJA
W końcowym efekcie klient otrzymuje od nas kompleksową wycenę potrzebnych do zrealizowania wybranego projektu materiałów, dokładną specyfikację oraz komplet dokumentów projektowych pozwalających szybko i sprawnie przystąpić do realizacji.

ZOBACZ SALON

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z naszego salonu ceramiki w Gorzowie Wlkp.

Faus qrci let utrice

Euere cubilipende solli

Sollicitud initsed leo